Głównej zawartości

Komunikat alertu

MDI - Mazowiecki Dostawca Internetu - gałąź działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo - Usługowego SoftNET istniejącego od 1996 roku, a zajmującego się sprzedażą, serwisem komputerów i urządzeń fiskalnych. MDI to jeden z największych lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. MDI MEDIA jest firmą o zasięgu regionalnym. Działamy na terenie województwa mazwieckiego w powiecie gostynińskim a także na terenie okolicznych wsi. Na rynku telekomunikacyjnym istniejemy od maja 2006 roku. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu naszym klientom możemy zaoferować atrakcyjne i bezpieczne usługi dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej w wielu wariantach abonamentowych. Rozwijamy się prężnie, zdobywając nowych klientów.

Nasze cele…

Naszym celem jest dostarczanie bezpiecznego, niezawodnego i szybkiego dostepu do internetu oraz usługi telefonii stacjonarnej umożliwiając klientom tanie rozmowy w całej Unii Europejskiej i wielu krajach spoza UE.

Technologie ...

MDI MEDIA posiada własną sieć telekomunikacyjną na terenie miasta Gostynina, wybudowaliśmy najnowocześniejszą sieć światłowodową w powiecie gostynińskim. Każdy blok mieszkalny w Gostyninie jest podłączony światłowodem, istnieje również możliwość wprowadzenia światłowodu do mieszkania abonenta. Dzieki nowoczesnej sieci światłowodowej już teraz możemy przesyłać do abonenta ponad 100 Mbit/s, a w przyszłości będziemy oferowali nawet 1 Gbit/s.

Oferta ...

Szybki dostęp do internetu - własna wybudowana nowoczesna sieć swiatłowodowa pozwala podłączyć abonenta do 1 Gb/s. Telefonia stacjonarna - atrakcyjne abonamenty z darmowymi minutami oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych m.in. usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń, prezentacja numeru osoby dzwoniącej. Telewizję cyfrową - oferujemy ponad 70 kanałów (również HD) oraz dodatkowe możliwości, które zwykłą telewizję zmieniają w nowoczesną platformę multimedialną. Monitoring - wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej w technologi IP oraz analogowej, oferowane systemy umożliwiają transmisję obrazu przez internet i nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, a przyłączenie odpowiednich urządzeń i czujników pozwala zbudować system przeciwpożarowy czy system kontroli dostępu.

Hosting - Klientom biznesowym proponujemy ponadto usługi hostingu, a także kompletne pakiety usług obejmujące dostęp do internetu, telefonię VoIP, telewizję przemysłową. Utrzymujemy serwery: komercyjny WWW, E-mail, jak również serwery nazw domen DNS. U nas możesz założyć konta E-mail, zaprojektować i stworzyć strony WWW oraz otrzymać serwis w w/w zakresie.

Ponadto projektujemy i instalujemy kablowe i radiowe sieci komputerowe. Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu administracji grupami roboczymi, sieciami kablowymi i bezprzewodowymi oraz serwerami WWW, E-mail i DNS.

MDI MEDIA to nie tylko nowoczesne technologie, ale także życzliwy i profesjonalny zespół specjalistów, którzy chętnie służą radą i pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Działem Handlowym: tel. 0 24 235 55 77 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.